Dragon City Habitat ve Yumurta Hilesi

Dragon City oyuncularını sevindirecek bir haberimiz var!

Dragon City oyununda 25 gems ile habitat ve yumurta elde etmeye ne dersiniz? Oyunda ki amacınız ise en kısa süre içerisinde alt kısımda ki linke tıklamak, 25 gems karşılığında habitat ve yumurta hilesine kavuşmaktadır. Normalde habitat ve yumurta oldukça pahalı bir eklenti olduğundan sebep pek çok kişi gems biriktirmeye gidiyor ve gems ile takas etmeye çalışıyor.

Sizler için sadece makul olan 25 gems ile bu hileleri elde etme şansı tanıyoruz. Artık savaşlar da ve arenalar da daha güçlü olacak, dinozorlarınızı daha güce dair yetiştirecek ve aşamaları kısa süreç içerisinde tamamlama olanağına sahip olacaksınız. Bu hilelerin kurulması ve aktarılması durumunda da sizlerden istenen bazı aşamalar mevcuttur. Aşamaları tamamlayabilmek adına da gerekli olan tüm detaylandırmaları başarılı bir şekilde geçmeniz gerekmektedir.

Altta ki video sayesinde Dragon City hilesine erişebilir, Facebook oyun hilesi alanında da diğer Dragon City hilelerine ulaşabilirsiniz! Sadece Dragon City ile de sınırlı değiliz ve pek çok oyun türü ile alakalı hileleri sizlerle paylaşıyoruz. Bu hilelere ulaşmak ve başarılı bir oyun çıkarmak adına gereken tüm etapları en doğru şekilde sürdürmeye çalışın!

Sizlere sunulan bütün bu aşamaları da session ID yardımı ile kolayca gerçekleştirebilir ve oyunda ki aşamalardan da başarı ile ayrılabilirsiniz!

Hile link: http://www.ditlep.net/

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir