Dragon City Gems Hilesi

Dragon City oyuncuları bilirler ki, burada dinozor yetiştirmek ve onların daimi yiyeceklerini, gelişimini sağlamak oldukça zordur! Şimdi, bu etapları geçme hususunda zorluk çeken dostlarımız için oldukça kolay ve basit bir şekilde oyun hakkında bir hile sunuyoruz.

Gems bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Zira oyun parasını en fazla harcayan şey de gemsdir. Bizler bunun zorluğunu çok iyi biliyoruz ve Dragon City Gems Hilesini siz değerli dostlarımız için paylaşıyoruz.

Herhangi bir program gerektirmeksizin, sadece siteye girip Facebook Session ID ile işlem yaparak profillerinize Gems ekleyebilirsiniz. Zira alt kısım da paylaşmış olduğumuz video sayesinde de Gems eklemek sizler için hem çok kolay, hem de anlaşılır bir hal alıyor. Bu nedenden dolayı da Gems’i eklemenin herhangi bir zorluğu olmayacak ve Facebook Oyun Hilesi kurulumunu kolayca sağlayacaksınız.

Dragon City, şuan dünya çapında 10 milyon kullanıcıya hitap eden mucizevi bir oyun türüdür! Hemen siz de bu oyunu kurarak çeşitli anlatımlar yapabilir ve keyifli bir oyun ortaya çıkarabilirsiniz. Eminiz ki dinozorları bu kadar çabuk yetiştirmek sizlere de inanılmaz hazlar verecektir! Oyunun tamamında doğru adımları takip edip, istenilen şekilde aşamaları tamamlamaya çalışın. Dragon City Gems Hilesinin yanı sıra sizlere yakın zaman da farklı Dragon City hileleri de sunacağız! Esen kalın.

Hile sitesi: http://www.bughex.com/y/dc/dcrandomgems.php

BENZER YAZILAR

2 YORUM “Dragon City Gems Hilesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir