Dragon City Değerli Taş Hilesi 2015 (Resimli Anlatım)

Merhaba arkadaşlar, bugün yine sizlere Dragon City oyununa ait bir hileyi tanıtacağım. Aslında bunların hiç biri hile sayılmaz, ancak hile olarak geçiyor.

Bunlar birer oyun açığıdır ve tarayıcı açıkları ile birleştirilerek oyunlarda ücretli olan eşyaların sizlere ücretsiz olarak temin edilmesini sağlarlar. Genel olarak bu hilelerin yapılış mantığı  bu şekildedir. Hemen Dragon City Değerli Taş hilesi anlatımına geçelim, şunu belirteyim resimli olarak anlatacağım.

Dragon City Değerli Taş Hilesi 2015 (Resimli Anlatım)

Öncelikle bu hileyi yapmak için Facebook UserID ve SessionID' nizi öğrenmeniz gerekir. Nasıl öğrenileceğini bilmeyenler buraya tıklayarak öğrenebilirler.

1- İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve değerli taş hile sayfasına gidin.

[symple_button url=”http://gems.dc4in.com/” color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Değerli Taş Hilesi[/symple_button]

2- Daha sonra karşınıza çıkan sitede aşağıdaki gibi bir alan göreceksiniz. Hiç bir yeri doldurmayın, direk olarak "Click Here Before Submit" yazan yere tıklayın. Buraya dikkat edin, ilk olarak hiç bir şeyi doldurmadan yapacaksınız bunu.

dc1

 

3- Daha sonra reklam sayfası açılacak, süre bitsin, "Continue" yazan yere tıklayın ve geçin.

dc2

4- Daha sonra Facebook ID yani User ID yazın, bunların ikisi aynı şeydir. Alt kısmada SessionID yazın ve Submit yazan yere tıklayın. Sonra sayfayı aşağıya kaydırın.

dc3

 

5- Daha sonra sayfayı aşağıya kaydırdığınız da karşınıza böyle bir şey gelecektir. Processing… yazısının gitmesini bekleyin.

dc4

 

6- Ve mutlu son hesabımdaki 15 değerli taş sayısı 500 oldu. Yaklaşık 10-15 dakika sonra hesabınıza gelecektir değerli taşlarınız. İşlemler bundan ibaret, arada 30 dakikalık ban yiyebilirsiniz. Tekrar deneyin, olacaktır. Hile zamanla kapanabilir, çabuk olmanız gerekiyor.

dc5

Bu ve diğer tüm hileler için Yeknot.com sitesini takip etmeyi unutmayın. En kaliteli ve gerçek hileleri bizim sitemizde bulabilirsiniz. Yapamayan arkadaşlar yorum yazarlarsa yardımcı olabilirim. Malum bir çok sitedeki hileler çalışmıyor, insanları kandırarak hile veriyoruz diyerek, vakitlerini çalıyorlar insanların. Biz tüm çalışan hileleri sizler ile buluşturacağız. Bizlere destek olmak için hileler çalışıyor ve ya çalışmıyor diye yorum yazarsanız, çok büyük katkı yapmış olursunuz. Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. Facebook oyun hileleri yazısına tıklayarak tüm oyun hilelerine ulaşabilirsiniz, iyi oyunlar dilerim. Bizi takip etmeye devam edin.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

16 YORUM “Dragon City Değerli Taş Hilesi 2015 (Resimli Anlatım)

    • Yemre Post authorReply

      Aynen öyle, bir çok kişi sitelerinde yalan dolan hileler paylaştığı için artık insanlar zor inanıyor, benim tavsiyem bir kere deneyin ve hilenin çalıştığını görün.

    • Yemre Post authorReply

      Berk belki bu çalışmıyor olabilir ama sitemizde yer alan Yemek ve Altın hilesi çalışıyor videosu da var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir