Dragon City Altın, Gold Hilesi (Resimli Anlatım)

Facebook oyunlarının hilelerini resimli ve videolu olarak anlatmaya devam ediyorum. Bu aralar sitemizin tema, logo ve sunucu çalışmalarından dolayı şimdilik yalnızca Dragon City hileleri veriyorum, ancak zaman ilerledikçe çalışan hileler buldukça hepsini sizlerle paylaşacağım. Biliyorsunuz ki daha önce çalıştığını ispatlamak aynı zamanda nasıl yapıldığını da anlatmak için Dragon City yemek hilesi konumuzda video paylaşmıştım. Aynı videoyu burada da kullanacağım, çünkü hiç bir değişiklik yok aynı mantıkla yapıyoruz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan konuya geçelim arkadaşlar.

Dragon City Altın (Gold) Hilesi 2015 (Resimli Anlatım)

Öncelikle bu hileyi yaparken FacebookID ve SessionID bilgileriniz gereklidir. Aşağıda vereceğim video’ da nasıl öğrenileceğini gösteriyorum. Şunu da belirteyim hile yapmak için program indirmenize gerek yoktur.

1- İlk olarak hileyi yapacağımız siteye gidelim.

Siteye gitmek için tıklayın…

2- Daha sonra aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi “Hileden önce buraya tıklayın” yazıyor, tıklayın.

df1

3- Daha sonra reklam sayfası açılacaktır, 5 saniye bekleyin ve reklamı geçin.

df2

 

4- Daha sonra aşağıdaki resimde ki gibi bir ekran gelecektir. FacebookID ve SessionID girip, grafik doğrulamasını yani oraya yazan rakamları yandaki kutucuğa girip, “Submit” yazan yere tıklayın ve hesabınızdaki Gold sayısının arttığını göreceksiniz. FacebookID ve SessionID öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilir veya resimli olarak anlattığımızı konuya bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

dcgold

 

Aşağıdaki videoda hileyi bizzat kendim yapıyorum ve size yemek sayısının arttığını gösteriyorum. Ayrıca videoda FacebookID yani UserID ( bunların ikisi aynı şey ) ve SessionID öğrenmeyi gösteriyorum, bilmeyenler videoya bakarak ve bu konuda anlattıklarımı uygulayarak hileyi kolayca yapabilirler.

Arkadaşlar bu videoda gördüğünüz gibi yemek sayımızı arttırıyoruz, konumuz ise Gold fakat bir daha video çekmek istemedim. Çünkü aynı mantık ile yapılan hileler ve aynı oyunun hileleri olduğu için tekrar video çekmeyi gerekli görmedim. Bu video size hem hilenin nasıl yapıldığı konusunda yardımcı olacak hem de hilenin çalıştığını kanıtlayacaktır.

Tüm sorularınız bizlere sorabilirsiniz, ayrıca hileyi yapıp yapamadığınızı da buradan yazarsanız bize katkı sağlamış olursunuz, teşekkürler, iyi oyunlar…

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir