Dragon City Altın Bonusu

Evet arkadaşlar, Facebook oyunlarındaki altın bonusları ile devam ediyoruz. En iyi oyunlardan birisi olan Dragon City yani Ejderhalar Şehri oyunu ile devam ediyoruz. Öncelikle şunu belirteyim arkadaşlar, bu bir hile değildir ! Oyun tarafından oyunculara verilen fazladan Altın bonusudur.

Dragon City oyunundan biraz kısaca bahsedelim. Dragon City, yani Türkçesi ile  Ejderhalar Şehri oyununda Ejderhaları eğitebilir, besleyebilir ve onları arenada diğer karakterlerin Ejderhaları ile savaştırabilirsiniz. Oyun tüm bu bahsettiklerime izin vermektedir. Çok fazla oyuncuya sahiptir ve Facebook üzerinden milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır

Bu tür bonusları nasıl alacağınızı da hemen sizlere anlatayım. Çok basit verdiğim butonu tıklayarak alıyorsunuz. Direk hesabınıza gelmiş oluyor Dragon City Altın bonusu. Daha öncesinden de bileceğiniz gibi ilk Facebook oyun hilesi konumuz olan Dragon City Şans Ödülü konusunu sizlerle paylaşmıştık.

Dragon City Altın Bonusu

Aşağıdaki butonu tıklayarak bir seferlik Dragon City oyununda seviyenize göre rastgele altın ödülünüzü alabilirsiniz.

[symple_button url=”https://apps.facebook.com/dragoncity/?fanpage=7DE9EC760720E07EA8311C62AD094D4C&sp_ref_cat=fan_page_20150125v1″ color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Dragon City Altın Bonusu[/symple_button]

Bu ödülde seviyenize göredir, tıpkı diğer ödüller gibi, yani ödülü bir seferlik alacağınıza göre, levelinizi yükseltip bu altın bonusunu almanız size daha fazla yarar sağlayacaktır. Tüm hile ve ödüller için bizi takip etmeye devam edin.

Konu altına oyunda kazandığınız ödülleri yazarsanız, herkes kimlere neler çıkmış bu sayede bunları görebilir ve kendine çıkan hediyeler ile karşılaştırma yapabilir.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir