CS GO WALL HACK Kodu (Özel Haritalar Atölye)

CS GO WALL HACK kodu arayanlar doğru yere geldiler. Şimdi bilmeyen arkadaşlar için hem video yükledim hem de metin olarak anlatacağım. Öncelikle arkadaşlar bu bir hile değildir, kod yardımı ile CS GO özel haritalarda yani atölye kısmından girdiğimiz oyunlarda bu iki tane kod yazarak düşmanları ve diğer öğeleri; kutuları, bombaları, bidonları vs. görebiliyoruz.

Yalnızca kod yazıyoruz herhangi bir dosya indirmeniz gerek yoktur. Nasıl yapıldığını ve hangi kodları kullanmanız gerektiğini anlatacağım, zaten çok basit arkadaşlar. Eğlenmek amaçlı girdiğinizde bu kodu bilmeyen arkadaşlarınız baya bi trolleyebilirsiniz.

Maç esnasında büyük ihtimalle sizin hile yaptığınızı anlayacaktır 🙂 Sizde ona bizim site adresimizi verirseniz oda bu konudan haberdar olsun. Hemen aşağıdan kısa WALL HACK videomuza göz atabilirsiniz, videonun altına da yorumlarınızı bekliyorum.

CS GO WALL HACK KODU

Tekrar belirteyim arkadaşlar, yalnızca atölyeden girdiğiniz maçlarda özel haritalarda çalışan bir koddur. Diğer oyunların hiç birinde çalışmaz, şimdi adım adım ne yapacağımız anlatalım.

1- Steam hesabımızı açıp CS GO’ ya girelim.

2- Ardından oyun bul kısmından “Atölye” sekmesini seçerek istediğiniz haritada oyunu açın.

3- Oyuna girdikten sonra ilk olarak “sv_cheats 1” şifresini girin.

4- Daha sonra “r_drawothermodels 2” şifresini girin. (Tırnaklar olmadan girin)

İşte bu kadar artık sizde özel oyunlarda WALL HACK kodu sayesinde rakiplerinizi ve bombalarını görebileceksiniz. Ayrıca şunu da belirteyim eğer WALL HACK kodu olarak kullandığımız kodu kapatmak istiyorsanız “r_drawothermodels 1” yazmanız yeterli olacaktır, bu şekilde duvar arkası görüşü kapatabilir ve normal oyuna moduna geçebilirsiniz.

Arkadaş trollemek için bire bir 🙂 Ayrıca bombaların ve düşmanların yanı sıra, bidon, kutu vs gibi nesneleri de görebiliyorsunuz. Bazen düşman gözükmüyor, küçük haraketlerle açı değişikliği yaparak çok rahat düşmanı görebilirsiniz.

Lütfen arkadaşlarınızı da Yeknot adresini ziyaret etmesini söyleyin, teşekkürler. Ayrıca arkadaşlar aşağıdan diğer CS GO konularımıza bakabilirsiniz. Örneğin CS GO rütrebeleri konumuza ve CS GO Komutları konumuza bakarak, oyundaki tüm kodlara ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, konu altından diğer konularımıza da göz atabilirsiniz ve yorum yazabilirsiniz.

Not: Konuda yer alan CS GO Wall Hack komutu yalnızca özel haritalarda çalışır, yani bu kodu yetkili olmadığınız online sunucularda kullanamazsınız. LAN maçlarında ve yetkili olduğunuz online sunucularda kullanabilirsiniz.

Eğer LAN maçlarında kullanacaksanız illa ki oyunu sizin kurmuş olmanız gerekmez, karşı tarafta kurmuş olsa siz yine de bu komutu çalıştırabilirsiniz. Çünkü bazı arkadaşlardan böyle sorular geldiğini görüyorum, diyorlar ki, oyunu ben değilde karşı taraftaki arkadaşım kurarsa bu komutu ve diğer komutları yalnızca o mu kullanabilir. Hayır arkadaşlar LAN maçlarında komut kullanımının oyunu kuran kişi ile alakası yoktur. Yani kim kurarsa kursun o oyundaki herkes istediği komutu kullanabilir.

Ancak online sunuculardan böyle değildir, eğer online sunucularda yetkili değilseniz, komutları kullanamazsınız. Bu kod daha çok eğitim amaçlı, rakibin analizini yapabilmek ve aimi daha da geliştirmek için kullanılabilir.

Tabi ki önce bir kaç arkadaşı trollemek şart 🙂 Daha her iki tarafta bu komutu kullanarak birbirlerini görerek, aimlerini ve oyun kabiliyetlerini geliştirebilirler. Eğer CS GO’ da kötüyüm diyorsanız yapmanız gereken oyunu daha bilinçli ve daha sık oynamanızdır.

Oynadıkça geliştiğinizi ve daha iyi oynadığınızı göreceksiniz, eğer 1 ay ara verip oyuna döndüyseniz ilk maçlarda ne kadar kötü olduğunuzu görebilirsiniz. Kısa süre içinde bu oyunda iyi oyuncu olamazsınız, sabır ve zaman gereklidir, buda benden size bir tavsiye olsun. Ayrıca takım kurmanız da size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

CS GO Rütbeler

CS GO Komutları

Son güncelleme tarihi: 15.1.2018

18 YORUM “CS GO WALL HACK Kodu (Özel Haritalar Atölye)

 1. erdem, Reply

  Selamın aleykum arkadaslar şu anlattıgınız işi benim gerizekalı kardeşim yapmıs oyuna her hangi bi sıkıntı verirmi ?
  Ban gibi mesela

  • Yemre Post authorReply

   Hayır Erdem kardeşim hiç bir sıkıntı olmaz, buradaki Wall Hack kodu, yalnızca atölyedeki özel maçlar için geçerlidir, normal oyuna etki edemez.

 2. CEM Reply

  Kardeş Eger CSGO dan Ban Yersem Senden CSGO nun Prasını Alıcam Kabul Edıyor Musun ?

 3. yemre :D Reply

  delimisiniz ne banı kardeşim atolyede siniz ya botlarla antreman yaparsınız yada arkadaşınızı trollersiniz

 4. Berkay Reply

  yaa ben 50-70 arası fps alıyordum fakat hileyi açınca birden 10-15 fps almaya başladım bunun bir çözümü var mı?? Ama gerçekten çok gerekli ve kısaca (öz) anlatmışsınız tebrikler ayrıca sitenizden bir sürü yardımcı olabilecek konu buldum teşekkürler.. 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Bu şifre ile alakalı olduğunu düşünmüyorum Berkay kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ederim.

 5. Emre Reply

  Basit eğlence de arkadaslarla oynarken geçerli oluyormu peki ? Olmuyorsa olması için birşey söylermisiniz

 6. eruhlu Reply

  şu an çalişan tek hile “cs go rayzen trainer” ama ben kuramadim kurabilen varmi yardim edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir