CS GO WALL HACK KODU YEKNOTCOM

CS GO WALL HACK Kodu (Özel Haritalar Atölye)

CS GO WALL HACK kodu arayanlar doğru yere geldiler. Şimdi bilmeyen arkadaşlar için hem video yükledim hem de metin olarak anlatacağım. Öncelikle arkadaşlar bu bir hile değildir, kod yardımı ile CS GO özel haritalarda yani atölye kısmından girdiğimiz oyunlarda bu iki tane kod yazarak düşmanları ve diğer öğeleri; kutuları, bombaları, bidonları vs. görebiliyoruz. Yalnızca kod yazıyoruz herhangi bir dosya indirmeniz gerek yoktur. Nasıl yapıldığını ve hangi kodları kullanmanız gerektiğini anlatacağım, zaten çok basit arkadaşlar. Eğlenmek amaçlı girdiğinizde bu kodu bilmeyen arkadaşlarınız baya bi trolleyebilirsiniz. Maç esnasında büyük ihtimalle sizin hile yaptığınızı anlayacaktır 🙂 Sizde ona bizim site adresimizi verirseniz oda bu konudan haberdar olsun. Hemen aşağıdan kısa WALL HACK videomuza göz atabilirsiniz, videonun altına da yorumlarınızı bekliyorum.

CS GO WALL HACK KODU

Tekrar belirteyim arkadaşlar, yalnızca atölyeden girdiğiniz maçlarda özel haritalarda çalışan bir koddur. Diğer oyunların hiç birinde çalışmaz, şimdi adım adım ne yapacağımız anlatalım.

1- Steam hesabımızı açıp CS GO' ya girelim.

2- Ardından oyun bul kısmından "Atölye" sekmesini seçerek istediğiniz haritada oyunu açın.

3- Oyuna girdikten sonra ilk olarak "sv_cheats 1" şifresini girin.

4- Daha sonra "r_drawothermodels 2" şifresini girin. (Tırnaklar olmadan girin)

İşte bu kadar artık sizde özel oyunlarda WALL HACK kodu sayesinde rakiplerinizi ve bombalarını görebileceksiniz. Ayrıca şunu da belirteyim eğer WALL HACK kodu olarak kullandığımız kodu kapatmak istiyorsanız "r_drawothermodels 1" yazmanız yeterli olacaktır, bu şekilde duvar arkası görüşü kapatabilir ve normal oyuna moduna geçebilirsiniz. Arkadaş trollemek için bire bir 🙂 Ayrıca bombaların ve düşmanların yanı sıra, bidon, kutu vs gibi nesneleri de görebiliyorsunuz. Bazen düşman gözükmüyor, küçük haraketlerle açı değişikliği yaparak çok rahat düşmanı görebilirsiniz. Lütfen arkadaşlarınızı da yeknot adresini ziyaret etmesini söyleyin, teşekkürler. Ayrıca arkadaşlar aşağıdan diğer CS GO konularımıza bakabilirsiniz. Örneğin CS GO rütrebeleri konumuza ve CS GO Komutları konumuza bakarak, oyundaki tüm kodlara ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, konu altından diğer konularımıza da göz atabilirsiniz ve yorum yazabilirsiniz.

CS GO Rütbeler

CS GO Komutları

Son güncelleme tarihi: 27.6.2016

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir