CS GO Cfg İndir

Merhaba arkadaşlar, sitemiz takipçileri arasından çok fazla sayıda CS: GO oyuncusu olduğunu bildiğimiz için bir Cfg konusu açalım dedik. Öncelikle bilmeyenler için kısa bir bilgi verelim. Cfg hile değildir, Config kelimesinin kısaltılmış halidir ve bir ayar dosyasıdır. Yani bu dosyayı yükleyerek hazır ayarları kullanmış olursunuz.

Şimdi size vereceğim bağlantı adresi ile Fnatic resmi Config dosyalarından istediğinizi seçerek indirebilirsiniz.

CS GO CFG İNDİR

Peki CFG Dosyası Nereye Atılır ? Nasıl Yapılır ?

1- Verdiğim linkteki beğendiğiniz CFG dosyasını indirip, içindeki dosyaları çıkartın. Yanlış hatırlamıyorsam Fnatic sitesindekiler zip olarak iniyor, onların içinden dosyaları çıkartın.

2- Çıkan CFG dosyalarını Steam >> Steamapps >> Common >> Counter-Strike Global Offensive> > Csgo >> Cfg dizinini takip ederek buraya atın.

3- Şimdi oyunu girin ve CFG dosyasını aktif hale getirin. Bunu yapmak için diyelim CFG dosyasının adı yeknot123, konsolu indirip exec yeknot123.cfg yazarak aktif edebilirsiniz.

Konsol Açılmıyorsa Aşağıdakileri Deneyin

Eğer konsol açılmıyorsa CS GO ayarlar bölümünden Geliştirici Modunu aktif etmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar kısmından Oyun Ayarları > Geliştirici Modu etkin şekilde yapmanız yeterli olacaktır. Bunu yapmanızın ardından konsol açılacaktır.

Ya da CS GO içerisinden Ayarlar >> Klavye/Fare Ayarları >> ToggleConsole kısmını f7 yaparsanız F7 tuşuna bastığınızda konsol açılacaktır.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, indirip kullandığınız ve en beğendiğiniz CFG dosyasını bizimle paylaşırsanız en iyi CFG dosyasını bulmuş oluruz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir