Crysis 3 Türkçe Yama

Merhaba arkadaşlar, bir önceki konumuzda bildiğiniz Crysis 3 Sistem Gereksinimleri bilgilerini paylaşmıştık. Şimdi sizlerle resmi Türkçe Yama dosyasını paylaşacağım. Bu Türkçe Yama tamamen Crytek tarafından yapılmış ve yayına sunulmuştur.

Bu yama ile Crysis oyunu tamemen, bakın tamamen diyorum, Türkçe oluyor. Bu yama ile sesler, alt yazılar ve diyologlar tamamen Türkçe hale geliyor. Yama hakkında bilgiyi verdikten sonra nasıl yapıldığını da yani Yamanın nasıl kurulacağını da anlatacağım. İlk olarak yamayı aşağıdaki bağlantıdan indirin. Yamanın boyutu 162 MB, bu bilgiyi de vermiş olayım.

Türkçe Yamayı İndir

Evet yamayı indirdiğinize göre konunun anlatımına yamayı nasıl kuracağınıza gelelim. Crysis oyununa Türkçe yama nasıl kurulur anlatalım.

İndirdiğiniz yama dosyalarını RAR’ dan çıkartın, çıkan dosyaları aşağıdaki dizine atın.

C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Game\Localized

Bu dizine dosyaları attıktan sonra oyun tamamen Türkçe olacaktır. Ayrıca SAVE yani kayıtlı oyunlarınızda hiç bir sorun olmayacaktır. Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum, eğer yapamayan arkadaşlar varsa nerede takıldıklarını yazarlarsa onlara yardımcı olabilirim. Ayrıca Crysis 3 Sistem Gereksinimleri adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir