Criminal Case Enerji Hilesi (%100 Çalışıyor)

Criminal Case Enerji Hilesi konumuza hoş geldiniz. Criminal Case oyununda bildiğiniz üzere göz önünde bulunan fakat bizim bir anda göremediğimiz nesneleri sıra ile bulmaya çalışıyoruz. Gerçekten bazen bizi zorlayabiliyor, bazen ara ara bulunmuyor. İşte bu oyunu oynarken bazen enerjimiz bitiyor, işte biz bunu yenileyebilmek için bu hileyi yapacağız. Davaları çözmek için gizli nesneleri bulma oyunu olan Crimal Case bize ayrıca bir de Enerji bonusu veriyor, bunu da kullanmanızı öneririm. Neyse sizleri daha fazla bekletmeden Criminal Case oyununda hileyi nasıl yapacağınızı anlatalım. Arkadaşlar dikkatlice yapın hileyi, eğer takıldığınız bir yer olursa zaten bize yorum yazarak sorabilirsiniz. Lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin.

Criminal Case Enerji Hilesi (%100 Çalışıyor)

1- İlk olarak aşağıdaki hile sitesine gidin.

Criminal Case Hile Sitesi – http://gamingcc.net/ccenergy.php

Daha sonra ne yapmanız gerektiğine aşağıdaki videoyu seyrederek anlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler gerçekten çok basit yalnızca 1 dakikanızı ayırarak aşağıdaki videodan nasıl yapıldığını dikkatlice izlemeniz yeterlidir.

Arkadaşlar hileyi yapmak gerçekten çok kolay ama bazı arkadaşlarımız acemi olduğu için bu hileyi yapamıyorlar. İşte onlara yardımcı olmak bizim görevimiz oluyor. Sorusu olanlar yorum yazarlarsa onların sorularına en kısa zamanda cevap verilecektir. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer Facebook oyunlarının hilelerine de göz atabilirsiniz. Örneğin; en çok oynanan Facebook oyunlarından birisi olan Dragon City oyununun bir çok hilesi sitemizde mevcuttur. Dragon City oyununda Altın ve Yemek gerçekten çok önemlidir. İşte bunların hilesi mevcuttur ve hiç bitmeyen bir hiledir. Altın ve yemek lazım olduğunda bu hileyi yapabilirsiniz. Bu hilelere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dragon City Altın Hilesi

Dragon City Yemek Hilesi

One thought on “Criminal Case Enerji Hilesi (%100 Çalışıyor)

  1. Hakan Firuz Reply

    İnsanı sinir etmek için mi arkadaş bunu. Video dandik, hile çalışmıyor. Sil şunları da başkalarının vaktini boşa harcama.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir