Clean Master APK İndir – Telefon Hızlandırma Güncel Sürüm

Clean Master uygulaması Android telefonlardaki uygulama önbelleklerini temizleyerek size daha kolay bir telefon deneyimi yaşatır ve telefonunuzdaki gereksiz dosyaları silerek, telefonunuzun daha stabil ve hızlı çalışmasına olanak sağlar. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, Clean Master uygulaması ücretsizdir. Peki ama neden Clean Master uygulamasını tercih etmeliyiz? Clean Master sürekli güncellenen ve şuan 500 milyondan fazla indirilmiş en yaygın kullanılan uygulamalardan birisidir. Üstelik kategorisinin yani diğer Android hızlandırma ve iyileştirme uygulamarına göre daha kolay kullanıma sahip bir uygulamadır. Bunun yanı sıra uygulamanın 5 üzerinden 4.7 puan aldığını vurgulamam gerekiyor, gerçekten bu kadar yüksek indirme sayısına sahip bir uygulama için oldukça yüksek bir puan diyebilirim. Bu verileri uygulamanın Google Play sayfasında bulabilirsiniz. Uygulamanın birden fazla faydası var arkadaşlar, şimdi bu uygulamalar neler yapıyor ve bize ne gibi kolaylıklar sağlıyor onlardan bahsedelim. Ardından konu altından uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek, telefonunuza kurabilirsiniz.

Clean Master APK Özellikleri Nelerdir?

1- Gereksiz dosyaları siler ve dolayısıyla telefonunuzu hızlandırır.

2- Geçmiş silici özelliği ile önbellek ve kalıntı dosyalarınızı kolayca silebilir ve bu şekilde telefonun daha stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz.

3- Telefonunuzda bulunan Whatsapp, Skype gibi mesajlaşma uygulamalarının konuşma geçmişini ve tarayıcı geçmişini tek tuşla sıfırlayabilirsiniz.

4- Eğer telefonum fazla RAM yiyor diyorsanız, bu uygulama sayesinde arka planda çalışmakta olan görevleri tek tuşla kapatabilir ve bu özellikle hem RAM alanından tasarruf edip hem de pil ömrünü uzatabilirsiniz.

5- Telefonda yer alan tüm dosyaları baştan sona tarama işlemi gerçekleştirerek, telefonu ele geçirmeye çalışan casus yazılımları ve bununla birlikte reklam içeren zararlı yazılımları tespit ederek siler.

6- Telefonda bulunan veya uygulamalarda yer alan istediğiniz herhangi bir resmi şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz.

7- Clean Master uygulaması tüm bunları yaparken RAM alanından kazanır, telefonunuzu iyileştirerek daha stabil ve hızlı çalışmasını sağlar. Telefonu zararlı ve casus yazılımlardan koruyarak antivirüs görevi görür, dosyalarınızı ve telefonu güvende tutar.

Not: Clean Master uygulamasının yukarıda bahsettiğim tüm özelliklerini kullanırken kontrol tamamen sizdedir. Yani geçmiş temizleme veya arka planda çalışan uygulamaları kapatma özelliklerini kullanırken, kapatmak istemediğiniz uygulamaları kapatmadan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu olarak işlem yapmak yerine isterseniz tek tek kendiniz seçerek uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca uygulama sürekli güncelleme aldığı için ek özellikler gelebilir burada verilen özellik bilgileri Ekim 2016 tarihi için geçerlidir. Şimdi aşağıdaki bağlantı üzerinden Clean Master uygulamasını indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulama ile alakalı kafanızda oluşan soru işaretleri varsa değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Clean Master APK İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir