Clash Of Clans Taktikleri ve İpuçları

Clash Of Clans oyunu hakkında sizlere bazı değerli bilgiler vermek istiyorum. Saldırı stratejilerinizi geliştirmek adına bir kaç öneride bulunup, ayrıca bir de genel olarak Clash of Clans oyunu hakkında taktikler vereceğim.

clash of clans yeknot

Öncelikle bir savaşa girdik diyelim, ilk olarak amacımız rakibin duvarlarını yıkmak olacaktır. Peki bunu nasıl yaparız ? İşte başlıyoruz, ilk olarak size duvarların yıkılışı hakkında bir kaç bilgi vereceğim.

  • Askerleri çeşitlendirin, hepsini okçu yada hepsini barbar yapmayın, dağıtın.
  • Okçular arka saflarda yer alsın.
  • Dağınık şekilde savaşın.
  • İlk hedefiniz klan kalesi ve kahraman olsun.
  • Savaşlarda asla duvar yıkıcıları kullanmayı unutmayın.
  • Mantıklı hareket etmeye çalışın ve kendi stratejinizi oluşturun.

Clash Of Clans Duvar Yıkma

Seviye 1 duvar yıkıcı 1. seviye duvarını 480 hasar vererek yıkar. Duvar yıkıcılar seviye 5 duvarlarına kadar kendi seviyelerindeki duvarları yıkarlar, peki ya sonrası diyen arkadaşlar aşağıdaki bilgilere bakabilirler.

5. Seviye 2 duvar yıkıcı 6-7 ve 8. seviye duvarları yıkar.

5. Seviye 3 duvar yıkıcı 9 ve 10. seviye duvarları yıkar.

Evet duvar yıkma konusunu anladıysak diğer taktiklere geçebilirim, eğer aklında soru işareti kalan arkadaşımız varsa yorum yazarak bize sorabilir.

Clash Of Clans Kupa Saldırısı

Kupa saldırısı yaparken dikkat etmemiz gereken nokta, saldıracağımız köyün bize kaç kupa vereceğidir. Eğer kupa sayısı 7-8 den az ise o köye hiç saldırmayın derim. Daha çok kupa veren köylere saldırmanızı tavsiye ediyorum. Kupalar sol üst köşede gözükür.

“Zzz…” Ne Anlama Geliyor ?

Eğer inşaatçı kulübesinde bu yazı varsa, ganimet madenlerde demektir. Eğer yoksa 3-4 asker yollayarak ganimetin madenlerde mi yoksa depolarda mı olduğunu öğrenebilirsiniz.

Saldırı Stratejisi Nasıl Olmalıdır ?

Okçuları korumak adına okçuları mutlaka arka saflarda tutun, bu şekilde çok daha etkili bir saldırı gerçekleştirebilirsiniz, en ön safı devlere ayırın.

Evet benim verebileceğim taktikler bunlardan ibarettir, sizinde taktikleriniz varsa bize yorum olarak yazarsanız herkes ile paylaşmış olursunuz, şimdiden katkılarınız için teşekkür ederim.

Yorumlarınızı eksik etmeyin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir