Çin Takvimi Cinsiyet Tahmin Etme 2017

Çin Takvimi ile cinsiyet belirleme bildiğiniz gibi çok eski bir yöntemdir ve yıllardır kullanılmaktadır. Ancak bu takvimin hiç bir bilimsel veriye dayanmadığını belirtmek isterim. Yani Çin Takvimi olayını tamamen bir test olarak görmeniz gerekiyor. Kesin bir veri alamazsanız, ancak bu testi öne çıkmış olayı %80′ lere dayanan doğru sonuçlar veriyor olmasından dolayıdır. Sizde bu yüzden arıyorsunuz zaten bu testi, neyse lafı daha fazla uzatmadan Çin Takvimi 2017 aşağıdaki gibidir.

Çin Takvimi 2017

Evet hanımlar, hamile kaldığınız yaş ile hamile kaldığınız ayın kesiştiği kutucuğu bularak çocuğunuzun cinsiyetini görebilirsiniz.

Çin Takvimi 2015 Yeknot

Sevgili hanımlar tekrar hatırlatmak isterim, bu test yüksek orandaki doğru tahminleri ile popüler olmuş eski bir yöntemdir. Ancak hiç bir bilimsel karşılığı yoktur, doğru ve kesin bilgiyi ancak ve ancak doktorunuzdan alabilirsiniz.

Çin Takvimi Nedir ?

Çin Takvimi Çinlilerin doğacak çocukların cinsiyetini önceden tahmin etmek kullandıkları bir yöntemdir. Bu takvime göre hamile kaldığınız yaş ile hamile kaldığınız ayın kesiştiği kutucuk size doğacak çocuğunuzun cinsiyetini söyler. Örneğin; 26 yaşında ve Nisan ayında hamile kaldığınız diyelim, 2017 Çin Takvimine göre doğacak çocuğunuz “Erkek” olacaktır. Umarım takvimin nasıl kullanıldığını anlamışsınızdır. Eğer takvimin kullanımını çözemediyseniz hamile kaldığınız ayı ve hamile kaldığınız yaşı yorum olarak yazarsanız size yardımcı olabiliriz. Yani kısacası Çin Takvimi cinsiyet hakkında size bilgi veren eski bir takvimdir. Bu eski bir takvim ve inanıştır, sizde eğlenmek ve test amaçlı olarak deneyebilirsiniz, bir sakıncası yoktur.

Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin, değerli yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum, her konuda sorunuzu bize yöneltebilirsiniz. Çin Takvimi hakkında daha fazla konumuz ileri ki zamanlarda sitemizde yer alacaktır, ilgili arkadaşların bilgisine sunulur.

Son güncelleme tarihi: 3.1.2017

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir