Cheat Engine 6.3 İndir – Oyun Hile Programı

Bazı online oyunlarda veya çevrim içi çalışan tüm oyunlarda bazı hileleri yapmanıza olanak sağlayan bir programdır. Oyundaki çalışan uygulamaları bularak sizlere oyun içerisinde hile yapma imkanı veriyor diyebiliriz. Programın boyutu 530MB’ dır.

Cheat Engine programının en fazla kullanıldığı oyunları da yazalım, belki arkadaşlara bir fikir verir. Bu program en çok; Wolfteam, Sanalika, Dragon City ve Criminal Case gibi oyunlarda kullanılmaktadır.

Cheat Engine programını kısaca tanımlayacak olursak; bu program sayesinde Windows işletim sistemi ile çalışan cihazlarda bulunan oyunlarda hile yapmanızı sağlar. Nasıl mı tıpkı, Chrome tarayıcısında öğeyi denetle diyerek sayfada bulunan değerleri ve yazıları değiştirebildiğimiz gibi oyunlarda da bunu Cheat Engine ile yapıyoruz.

Örneğin; Bir oyunda oyuna başlarken size 200 can veriyor. Siz bunu Cheat Engine ile rahat bir şekilde 500- 1000 can yapabiliyorsunuz. Umarım anlaşılır olmuştur açıklamam. Tamamen zararsız, açık kaynak kodlu geliştirilen bir programdır. Bu program oyun bağımlısı olan arkadaşların bilgisayarında bulunması gereken en gerekli oyun programlarından birisidir.

Ancak Cheat Engine programını bazı Antivirüs programları zararlı olarak algılayabilir. Bunun sebebi ise içerdiği reklamlardır, o yüzden yükleme esnasında reklam ve diğer yükleme isteklerini reddederek, yalnızca Cheat Engine programını yüklemenizi tavsiye ediyorum.

Cheat Engine 6.3 İndir

Tüm arkadaşlara iyi oyunlar dileriz, unutmayın bu hileleri online oyunlarda, kuralları ihlal edecek şekilde kullanmanız hesabınızın engellemesine sebep olabilir.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar…

Son güncelleme tarihi: 15.3.2015

9 YORUM “Cheat Engine 6.3 İndir – Oyun Hile Programı

  1. umid Reply

    ne yaptiysam olmadi bununla ilgili belkide 10 tana program indirdim vidiyoyu defalarca izledim ama olmuyor bu konuda yarddimci olursaniz sevinicem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir