Candy Crush Sonsuz Yapma Hilesi ( Resimli Anlatım )

Merhaba arkadaşlar, Yeknot.com olarak ikinci hilemiz, dünyada en çok oyuncuya sahip Facebook oyunlarından birisi olan Candy Crush oyunu ile alakalıdır. Konuyu uzatmadan bu hilenin ne işe yaradığını ve nasıl yapıldığını anlatacağım.

Bu Hile Ne İşe Yarar ?

Bu hile ile Candy Crush Saga oyununda canınız, altınınız, daha fazla hamle ekleme yeteneğiniz ve diğer tüm yetenekleriniz sonsuz yani sınırsız oluyor, bu şekilde de tüm bölümleri kolayca geçebiliyorsunuz. Yani bu hile her şeyi sınırsız yapan bir bölüm geçme hilesidir.

Hileyi kullanmak için hiç bir program indirmeye gerek yoktur !

Bu hile için, Firefox ( Tarayıcı ) hariç hiç bir şey indirmenize gerek yoktur. Hadi hemen hileyi nasıl yapacağız, onu anlatalım.

Candy Crush Saga Herşeyi Sınırsız (Sonsuz) Yapma Hilesi

Adım adım ilerleyerek, hileyi anlatacağım. İlk olarak bu hile yalnızca Firefox olan tarayıcılarda çalışmaktadır. O yüzden, Firefox yüklü olmayan arkadaşlar, öncelikle aşağıdaki butona basarak Firefox tarayıcısı yüklesinler.

[symple_button url=”http://www.mozilla.org/tr/firefox/new/” color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”Download” icon_right=””]Firefox Yükle[/symple_button]

Tamam şimdi her şey hazır, vereceğim siteye giderek adım adım hepsini yapın.

1- Aşağıdaki siteye girin.

[symple_button url=”http://leethax.net/extension/” color=”green” size=”medium” border_radius=”5px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Gerekli Site TIKLA ![/symple_button]

2- Daha sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi “Install Extension” yazan yere tıklayın.

candy1

3- Daha sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi karşınıza bir ekran çıkacaktır. ” I understand and agree with the above” yazan yere, kırmızı ile çerçeve içine aldığım yazıya tıklayın.

candy2

4- Daha sonra  eklentiyi kurduktan sonra “İzin ver” yazan yere tıklayın.

candy3

5- Daha sonra karşınıza çıkan Yazılım Kurulumu kısmında “Şimdi Kur” yazan yere tıklayın.

candy4

6- Şimdi ise eklentiyi kurduk ve bizden yeniden başlatmamızı istiyor. “Şimdi yeniden başlat” yazan yere tıklayın ve yeniden başlatın.

candy5

7- Tamamdır artık bitti ! Şimdi ise yapmanız gereken tek şey, oyuna girip nelerin olduğuna bakmak 🙂 Artık her şey sizin ve sınırsız… Her şey 99 seviyede sizleri bekliyor. Markette gerçek para ile satılan tüm malzemeler artık size ücretsiz, yani bedava 🙂 Herkese iyi oyunlar diliyorum.

NOT: Eğer hile çalışmazsa, Mozilla Firefox’ u silin ve tekrar kurun. Tüm anlattıklarımı baştan yapın, bu sefer çalışacaktır.

Bu ve benzeri tüm hileler için sitemizi takip etmeye devam edin. Ayrıca sitemizde daha önce yayınlanmış ve yayınlanacak olan tüm hileleri Facebook oyun hileleri kategorimizden takip edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, herkese sınırsız oyunlarda iyi eğlenceler 🙂

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir