Candy Crush Soda Saga Altın Hilesi

Candy Crush Soda Saga Altın Hilesi ile karşınızdayım arkadaşlar. Biliyorsunuz ki artık Facebook hileleri konularına ağırlık verdik. Ancak artık eski konularımıza döneceğiz. Bildiğiniz gibi Candy Crush Saga oyunu milyonlara hitap etmeyi başarmış bir Facebook oyunudur. Bu oyunda isim değişikliğine gidilmiş ancak aynı oyun mantığı korunmuştur, yine de hiç bir fark olmamasına rağmen büyük bir oyuncu kitlesi vardır.

Bu konumuzda bir çok oyuncu tarafından oynana Candy Crush Soda Saga oyununun altın hilesini vereceğim. Üstelik bu oyundaki altın hilesini gerçekleştirmek için hiç bir program indirmenize gerek yoktur. Hilenin yapımı çok basittir, bunun için gerekli bir hile sitemiz vardır, ayrıca birde sizinle video paylaşırız, bu hile sitesine giderek ve videoyu izleyerek hileyi yapabilirsiniz.

Hile sitesi için tıkla…

Evet arkadaşlar siteye girdikten sonra aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyerek, hileyi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Candy Crush Soda Saga Altın Hilesi Anlatımı

Videoyu izleyip takıldığınız yer olursa bize yorum yazarak sorabilirsiniz arkadaşlar, elimizden geldiğince size Candy Crush Soda oyun hilesi hakkında yardımcı olmaya çalışırım.

3 YORUM “Candy Crush Soda Saga Altın Hilesi

  1. seda Reply

    baska site cıkıyor eski yükleme sitesi çıkıyooor yardım edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir