Black Desert Online Türkiye İndir, Kayıt Ol, Oyna!

Black Desert Online kaydolma konumuza hoş geldiniz. Black Desert Online oyunu ücretli bir oyundur, oyundaki en düşük paket 50 lira, bir defa ödüyorsunuz ve oynuyorsunuz. Şimdi biraz oyunda hakkında da bilgiler verelim.

Black Desert Online kısa ismi ile BDO Avrupa’da çok uzun zamandır aktif olan ve Türkiye’ye yeni gelen bir MMORPG oyunudur. Oyun Türkiye’ye gelen en büyük oyundur, dünyada çok fazla satılan ve Türkiye’ye gelmesi beklenen bir oyundu.  Ayrıca oyunun Türkçe olarak gelmiş olması da çok büyük bir artısı diyebilirim.

Eğer güzel bir MMORPG oyunu oynamak istiyorsanız geç kalmayın derim, şuan oyun 8 kasım tarihi itibari ile kapalı betada, 1 ay sonra açık betaya geçilecek. Oyunu kesinlikle indirmenizi ve oynayıp denemenizi tavsiye ediyorum.

Black Desert Online İNDİR

Oyunu yukarıda ki bağlantı üzerinden resmi sitesinden indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için en az 60 GB boş alan gerekiyor.

Black Desert Online Kaydol

Oyuna yukarıdaki bağlantı üzerinden resmi sitesinden kayıt olarak oynayabilirsiniz. E-posta adresiniz, şifre, adınız ve soyadınız ve doğum tarihi bilginiz gerekiyor. 15 yaşın altında doğum tarihi verirseniz oyuna kayıt olamıyorsunuz. İsteğe bağlı olarak cep telefonu numaranızı da yazabilirsiniz. Kayıt olduktan soran e-posta adresinize doğrulama postası gelecek oradan onaylayın ve kayıt işlemini tamamlayın.

Oyunu indirme ve kayıt olma işlemlerini başarıyla geçtiniz, şimdi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer kapalı beta için indiriyorsanız Türkiye sunucu 30 GB civarında, oyunun full sürümü ise 60 GB bir alan istiyor. Hepinize iyi oyunlar diliyorum, oyunla alakalı değerli yorumlarınızı bekliyorum. Aşağıdan oyun ait oyuncu nicklerini, isimlerini paylaştığımız konumuza göz atabilirsiniz.

Black Desert Online Nickleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir