Beşiktaş’ın FIFA 2016 Kadrosu ve Oyuncu Güçleri

FIFA kadroları gerçeği ne kadar yansıtıyor tartışılır ancak, takımların yeni transferlerinin oyundaki güçlerini yani puanlarını merak ediyor insanlar. Aldıkları oyunda kendi takımları ile oynamak istiyorlar. Bu istekten daha tabii bir şey olamaz. Ayrıca oyuncular yalnızca kendi ülkemizden takımları değil diğer ülkelerdeki güçlü takımları da zevkle takip ettikleri için, o takımların da kadro bilgilerini ve oyuncu güçlerini merak ediyorlar. İşte bundan sonra Yeknot üzerinden merak ettiğiniz takımların kadro bilgileri ve oyuncu güçleri bilgilerini bulabilirsiniz. Yalnızca ülkemiz ve 3 büyükler değil, yabancı takımlarında oyuncu güçleri ve kadrolarını paylaşmayı düşünüyoruz. Eğer aradığınız takım bilgileri yoksa yorum yazmanız yeterlidir.

Geçen senenin şampiyonu, bu senenin birincilik koltuğunu bırakmayan ve Şampiyonlar Liginde ülkemizi en güzel şekilde temsil eden Beşiktaş' ımızın bakalım FIFA 2016 da kadrosunu nasıl belirlemişler ve oyuncu güçlerini geçen seneye nazaran düşürmüşler mi yoksa çıkartmışlar mı?

Beşiktaş FIFA 2016 Kadrosu ve Oyuncu Güçleri (ATT – 77 / MID – 77 / DEF – 76)

Tolga Zengin – 76

Andreas Beck – 75

İsmail Köybaşı – 73

Pedro Franco – 76

Ersan Gülüm – 74

Ramon Motta – 75

Veli Kavlak – 76

Atiba Hutchinson – 77

Gökhan Töre – 80

Oğuzhan Özyakup – 77

Dusko Tosic – 75

Olcay Şahan – 77 

Mustafa Pektemek – 73

Cenk Tosun – 77

Kerim Frei – 75

Necip Uysal – 70

Serdar Kurtuluş – 73

Cenk Gönen – 72

Tolgay Arslan – 77

Ricardo Quaresma – 81

Alexander Milosevic – 72

Necip Uysal – 70

Takımımızın kadrosu ve oyuncu güçleri bu şekildeydi, ayrıca aşağıdan diğer takımların güncel kadrolarına ve oyuncu güçlerine ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Fenerbahçe FIFA 2016 Kadrosu ve Oyuncu Güçleri

Galatasaray FIFA 2016 Kadrosu ve Oyuncu Güçleri

Kategori

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir