Batman Arkham: Knight Ertelendi!

Batman Arkham serisinin son oyunu olan Knight’ı bekleyen oyunculara kötü bir haber geldi. Oyun yeniden ertelendi ama oyundan bir video yayınlandı.

Geliştiricisi Rocksteady Studios ve yayıncısı Warner Bros Entertainment olacak oyun Batman Arkham: Knight serinin son oyunu olacak ve yeniden ertelendi. Bu haber oyuncuları gerçekten üzdü.

Oyuncuların ya da takipçilerinin de bileceği gibi oyunun ilk olarak 2014 yılında yayınlanacağı duyurulmuştu. Fakat bu haberden sonra çıkışının ertelendiği 2015 yılında çıkacağı söylendi. Yeni gelen haberle de bu çıkışın artık netlik kazanmasını herkes istiyor gibi.

batman arkham knight

Oyunun twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Batman Arkham: Knight eski çıkış tarihi olan 2 Haziran’dan 23 Haziran’a ertelendi. Ertelenmenin nedeni ise çoğu ertelenen oyundan duyduğumuz ”Oyuncuların karşısına daha iyi ve daha kaliteli bir oyunla çıkmak istiyoruz.” oldu.

Serinin yeni oyununda Batmobile aracımız daha çok kullanılacak. Eski oyundan da yaklaşık 5 kat daha büyük bir harita ile oynayacağız.

Bizce ertelenme haberinin yanında yayınlanan video özür niteliği taşıyor. Batman Arkham: Knight 23 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları ile karşımızda olacak.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir