Banana Kong İndir ( İOS & Android )

Banana Kong son zamanların dünya çapında en popüler oyunlarından birisidir. Banana Kong iPhone ve iPad kullanıcıları için üretilmiş, İOS işletim sisteminde çalışan bir oyundur. Ancak hem OS, hem Android işletim sistemleri için indirme linklerini vereceğiz. Oyunun popüler olması ile birlikte Android sürümü de çıkarılmıştır.

banana kong indir

Oyunda ormanda bir maymunu kontrol ederek, bir çok aşamadan geçiyorsunuz ve amacınız muzları toplamak, yani sizin anlayacağınız yeni bir ilerlemeli mobil oyun diyebilirim. Ayrıca oyunun Game Center ile entegre olduğunu da söyleyelim, bu sayede arkadaşlarınızla yarışma imkanınız olacak. Oyunun en önemli özelliklerinden biri de, basitliği ve gerçekten keyif vermesi diyebilirim. Oyunu rahatlıkla parmaklarınız yormadan oynayabilirsiniz. Oyun yapımcıları, bu tür oyunlarda parmakları yorulanları düşünmüş ve buna dikkat etmişler. Oyun tamamen ücretsizdir.

Oyunumuz 48 Mb boyutundadır. Aşağıdaki bağlantılar için OS ve Android kullanıcıları bu mobil oyunu indirebilirler, iyi oyunlar dilerim.

OS İşletim Sistemi ( iPhone & iPad kullanıcıları )

OS için Banana Kong Tıkla İndir…

Android İşletim Sistemi ( Google Play üzerinden – Güvenilir )

Android İçin Banana Kong Tıkla İndir…

Oyun Türkiye’ de kısa sürede çok fazla kullanıcı sayısına ulaşmış, hatta arama motorları üzerinden Türkiye aranma hacmi 50 bin rakamlarına ulaşmayı başarabilmiştir. Oyunun kısa süre içerisinde güncellenip, büyütülmesi bekleniyor.

Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum yazarak bize bildirmenizi rica ediyorum, tekrar iyi oyunlar dilerim.

Son güncelleme tarihi: Yok !

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir