American Truck Simulator Hileleri (PARA, SEVİYE, HEPSİ)

American Truck Simulator oyununun çıkmasını baya bir bekledik. Oyun çıktı güzelce oynuyorduk ancak şöyle kayıtlı her şeyin açık olduğu bir profil dosyası gelmedi diyorduk. İşte şimdi o da geldi. Arkadaşlar başlığa American Truck Simulator hileleri yazdım ancak hile sayılmaz bu, kayıtlı oyun dosyasını oyun içine atarak her şeyi açmış olacağız. Genelde hile diye arama yaptıkları için başlığı böyle yazmak zorunda kaldım. Bir yanlış anlaşılma olmasın diye açıklama gereği duydum. Şimdi gelelim bu hilenin içeriğinde neler var onları anlatalım.

American Truck Simulator Hileleri

Oyunda yer alan tüm tırlar açılmış haldedir.

Seviye hilesi mevcuttur.

Para hilesi mevcuttur.

EXP hilesi mevcuttur.

0.9.x sürümlerinde çalışmaktadır.

Yani bu hile sayesinde oyunda yer alan tüm tırlar ve parçalar açık olacak. Seviyeniz ve becerileriniz yüksek olacak ve sınırsız paraya sahip olacaksınız. Bu profil ile oyun daha keyifli bir hale gelecektir.

Hileyi Nasıl Çalıştıracağım ?

Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Arkadaşlar indirdiğiniz dosyanın içinde 4 adet kayıtlı oyun olacak. Bunlardan istediğiniz seçerek Belgelerim / American Truck Simulator / Profile klasörü içine atmanız ve ardından oyuna bu attığınız son profilden giriş yapmanız yeterlidir. Bu şekilde bu profil hileli olmuş olacak, sizin eski profiliniz ise ayarlarını koruyacaktır. İstediğiniz zaman istediğinize giriş yapabilirsiniz. Dosyayı aşağıdan indirebilirsiniz arkadaşlar, lütfen bizi takip etmeye devam edin. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca aşağıdaki diğer konulara göz atabilirsiniz.

rar şifresi: www.yeknot.com

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri

Trackmania Turbo Sistem Gereksinimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir