Agar io ve Slither io Kasıyor, Donuyor Çözümü

Arkadaşlar Agar io adlı oyunun popüler olmasının ardından Slither io adlı oyunda popüler olmaya başlamıştır. Şimdi Agar io ve Slither io oyununda bazen kasmalar yaşanabiliyor. Hatta bazen donmalar yaşanıp oyun sonrasından gelebiliyor. Yani bu tür ve benzeri sorunlar oyunu oynanamaz hale getiriyor. Ancak bu sorunların çözümü çok basit, şimdi nasıl bu kasmalardan ve donmalardan kurtulacağınızı anlatacağım. Slither io ve Agar io oyunu için çözümler farklı, şimdi sırası ile sorunların çözümlerine geçelim. Takıldığınız bir yer veya sorunuz olursa değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Agar io ve Slither io Kasıyor, Donuyor Çözümü

Agar io Kasıyor, Donuyor Nasıl Çözebilirim?

Arkadaşlar kasma sebeplerinden ilki oynadığınız server olabilir. İsmi yazıp başlatın oyunu ölün, ardından "Devam" dedikten sonra karşınıza server kısmı gelecektir. Türkiye, Avrupa veya Rusya dışındaki server seçimlerinizde oyunda kasma yaşayabilirsiniz. O yüzden serverınızı Türkiye olarak seçmenizi öneriyorum. Bir diğer kasma sebebi de grafik ayarı olabilir. Server seçiminin altında "Graphics" kısmından "Medium" veya "Low" seçeneklerinden biri ile kasma ve donma olayından kurtulabilirsiniz.

Slither io Kasıyor, Donuyor Nasıl Çözebilirim?

Slither io oyununda server seçme kısmını bulamadım. Demek ki yok 🙂 Slither io ana sayfasında sağ üstte yer alan "Graphics" ayarı kısmından High kısmını Low seçeğine getirerek grafik ayarını düşürmüş olursunuz. Bu şekilde kasma ve donma yaşıyorsanız bunlardan kurtulabilirsiniz.

Eğer burada anlattıklarım kasma ve donma sorunlarınızı çözmediyse, bilgisayarınız da arka planda çok fazla şey çalışıyor ve tarayıcının düzgün çalışmasını engelliyor veya yavaş çalışmasına sebep oluyor olabilir. Umarım sorunlarınızı çözebilmişsinizdir. Aşağıdan ilgili diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

Agar io İsimleri

Slither io İsimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir