aa Oyununda 700. Level Nasıl Geçilir

Geldik fenomen aa oyununda tam 700. bölüme, şimdi bu konumuzda 700. leveli geçmek ne kadar kolay onu göstereceğim.

aa oyunu 2015 yılında popüler olan ve gittikçe büyüyen bir Android beceri oyunudur. İlk olarak Flappy Bird ile başlayan mobil beceri oyunları büyük ilgi görmeye başladılar. Oyunların aslında en büyük özellikleri kullanıcıların sinirini bozmaktı, çünkü bölümler çok zordu ve aşırı bir beceri istiyordu, işte bu sebeple oyunlar alışkanlık yapmaya başladılar ve çok zor oldukları için sürekli oyuncu sayıları arttı.

Bu tür bir sürü oyun çıktı, hatta bu oyunların farklı versiyonları piyasaya sürülmeye başlandı. Ancak tabi ki her zaman olduğu gibi taklitler aslını yaşattı ve orijinal oyunlar aldı başını gitti. İşte 2015 yılına damgasını vuran mobil oyun ise aa oyunu oldu. aa oyununun zor olan bölümlerinin çözümlerini sitemizde paylaşıyoruz. Tüm zor bölümlerine çözümü için aa oyunu kategorimize göz atabilirsiniz.

aa Oyunu 700. Bölüm Nasıl Geçilir ?

Tüm aa oyunları bölümlerini geçmek ve çözümlerini öğrenmek için sitemizi takip etmeye devam edin, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yeknot.com adresini sürekli takip ederek tüm aa oyunu bölümleri çözümlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan aa Oyunu 600. Bölüm Nasıl Geçilir adlı konumuza göz atabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir