aa Oyunu 50. Level Nasıl Geçilir

aa oyunu 2015 yılında popüler olan ve gittikçe büyüyen bir Android beceri oyunudur. İlk olarak Flappy Bird ile başlayan mobil beceri oyunları büyük ilgi görmeye başladılar. Oyunların aslında en büyük özellikleri kullanıcıların sinirini bozmaktı, çünkü bölümler çok zordu ve aşırı bir beceri istiyordu, işte bu sebeple oyunlar alışkanlık yapmaya başladılar ve çok zor oldukları için sürekli oyuncu sayıları arttı.

İşte bu tür zor beceri oyunlarının hikayesi böylece başlamış oldu ve en son olarak ta bir fenomen haline gelen aa oyunu kullanıcı rekoruna koşuyor diyebiliriz.

Oynayan kişinin sinirlerini alt üst eden aa oyunu konularımızdan birisi ile yine karşınızdayım. Lafı hiç uzatmadan aa oyununda 50. bölüm nasıl geçilir onu gösteren videomuz aşağıdadır, izleyebilirsiniz.

aa Oyununda 50. Bölüm Nasıl Geçilir ?

Ayrıca sitemizde yer alan aa hilesi konumuza bakarak oyunda nasıl tüm bölümleri hile ile geçeceğinizi öğrenebilirsiniz. Tüm aa oyunu hileleri ve haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin. Ayrıca yine sitemizde yer alan 84. bölümün nasıl geçileceğini anlatan videomuzu da izleyebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir