aa İndir – Android İOS Beceri Oyunu

aa oyunu 2015 yılında popüler olan ve gittikçe büyüyen bir Android beceri oyunudur. İlk olarak Flappy Bird ile başlayan mobil beceri oyunları büyük ilgi görmeye başladılar. Oyunların aslında en büyük özellikleri kullanıcıların sinirini bozmaktı, çünkü bölümler çok zordu ve aşırı bir beceri istiyordu, işte bu sebeple oyunlar alışkanlık yapmaya başladılar ve çok zor oldukları için sürekli oyuncu sayıları arttı.

İşte bu tür zor beceri oyunlarının hikayesi böylece başlamış oldu ve en son olarak ta bir fenomen haline gelen aa oyunu kullanıcı rekoruna koşuyor diyebiliriz. İşte bu yetenek isteyen oyunu hemen oynamak için aşağıdaki bağlantıları takip ederek indirebilirsiniz.

aa İndir Android

aa İndir İOS

İlk başlarda çok anlamsız gelebilir ve çok sıkıcı bulabilirsiniz. Hatta sinir bozucu bile bulabilirsiniz bu oyunu ancak bölümleri geçtikçe ve zorlandıkça oyunun bağımlısı olacaksınız. Bir bakmışsınız aa oyununu oynamadan edemiyorsunuz. Geçemediğiniz bölümler için hileler arayacaksınız, işte onu da biz hallediyoruz. aa hilesi adlı konumuza göz atarak, geçemediğiniz bölümleri nasıl oyunda hile yaparak geçeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kategori

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir