aa Hilesi Nasıl Yapılır

aa hilesi konumuza hoş geldiniz. aa oyunu General Adaptive Apps Pty Ltd. tarafından yayınlanan ve reflekse dayalı çok acayip bir şekilde sinir bozan son dönemin yani 2015 yılının en popüler ve hızla kullanıcı sayısı artan kaliteli bir oyundur. Biliyorsunuz ki bir ara Flappy Bird sinir bozucu oyun yapısı ile ( yine Flappy Bird oyunu da reflekse dayalı bir oyundu ) çok popüler bir oyun haline gelmişti. İşte şimdi de aa oyunu çok popüler oldu, neyse lafı daha fazla uzatmadan konuya girelim.

aa oyununda ilk bölümler neyse de seviye yükseldikçe oyun gerçekten oldukça zor ve sinir bozucu bir hal alıyor, zaten oyunu ilgi çekici yapanda bu durum. Bu durumda insanlar oyunun hilesi arıyorlar, bulunan aa hilesi nasıl yapılır onu anlatalım.

aa Hilesi Nasıl Yapılır ?

İlk olarak aa oyununda hile yapabilmek için gerekli bazı şartlar vardır. İlk olarak aa oyununda hile yapabilmek için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekiyor.

  • aa oyununda en az 3. levelde olmanız gerekiyor.
  • Cihazın root erişimine açık olması gerekiyor, yani root edilmiş olması gerekiyor.
  • Son olarak her hangi bir dosya yöneticisi gerekiyor.

Bu şartları oluşturduktan sonra hileyi yapabilirsiniz. Öncelikle şunu da belirteyim aşağıdaki işlemleri yaparken aa oyunu açık olmamalıdır.

İlk olarak dosya yöneticisi programını açık, hangi program olduğu fark etmez, eğer dosya yöneticisi root olayında sorun yaşatırsa, “Ayarlar” bölümünden “Root gezgini” ayarını aktif etmelisiniz. Dosya yöneticisi açın, tüm dosyaların bulunduğu ilk sekmeye girin. Daha sonra “Data>Data>com.aa.generaladaptiveapps>shared_prefs>com.generaladptiveapps_preferences.xml” yolunu bulun ve sondaki .xml dosyasını bir metin düzenleyicisi ile açın. “<int name=currentLevel” value=”hangi levele gelmek istiyorsanız”/ bu kısmı ona göre düzenliyorsunuz. İşte bu kadar hile tamamdır, bu yazdığım dizinler zaten var. Siz value kısmını geçmek istediğiniz level 10 sa oraya 10 yazacaksınız bu kadar. Bu hile General Adaptive Apps Pty Ltd. şirketinin tüm oyunlarından geçerlidir. Diyelim ff oyunu, data klasörde “com.ff.generaladaptiveapps” şeklinde oluyor, ona göre düzenliyorsunuz.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

One thought on “aa Hilesi Nasıl Yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir