90 Level Biyolog Görevi ve Ödülü Nedir? (Liderin Notu)

Metin2 oyununda bildiğiniz gibi biyolog görevleri çok önemlidir. Çünkü biyolog görevleri sonucunda ödül olarak kalıcı özellikler ve değerli eşyalar kazanırız. Ayrıca biyologun istediklerini günde 1 kere verebildiğimiz için oyuncular görev sonunda ne ödülü alacağını merak ediyor. Şimdi 90 level biyolog görevi nasıl yapılır ve 90 level biyolog görevi ödülü nedir sorularını cevaplayacağım. Görevi nasıl yapacağınız adım adım anlatacağım. Konu altından diğer Metin2 konularına göz atabilirsiniz, ayrıca konu ile ilgili sorularınız varsa yorum yazarak gönderebilirsiniz.

90 Level Biyolog Görevi Nasıl Yapılır ?

1- Öncelikle 90 seviyeye gelmiş olmanız gerekiyor.

2- Biyolugun araştırması 7 oyununu bitirmiş olmanız gerekiyor. Görevi bitirdiyseniz ve 90. seviyeye geldiyseniz, biyologa giderek görevi alabilirsiniz. Eğer biyolog araştırması 7′ yi yeni bitirip, biyolog görevi bekliyorsanız, çıkıp girmeniz gerekiyor yoksa görevi alamazsınız.

3- Biyolog 90. seviyeye geldiğiniz de size Liderin Notu görevini verecektir. Bu görevde seviyesi patron olan yaratıkları öldürmeniz gerekiyor. Boss kestikçe liderin notu kazanacaksınız, o kazandığınız liderin notunu günde 1 tane olmak üzere biyologa götürmelisiniz.

4- 50 tane liderin notunu tamamladıktan sonra biyolog sizden Liderin ruh taşı isteyecektir. Liderin ruh taşını elde etmek için Dokuz kuyruk, Azrail ve Sarı Kaplan Hayaleti kesebilirsiniz.

5- Liderin ruh taşını elde ettikten sonra biyologa dönün, o sizi Baek-Go’ ya gönderecektir.

90 Level Liderin Notu Biyolog Görevi Ödülü Nedir ?

Baek-Go size Liderin notu görevini tamamladığınız için aşağıdaki ödülü verecektir. Arkadaşlar verilen güç kalıcıdır.

  • +%10 Diğer oyunculara karşı güç
  • Mavi Abanoz Sandık

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum arkadaşlar, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Eğer yanlışlarım varsa yorum yazarsanız düzeltebilirim. Aşağıdan bu konu ile bağlantılı diğer konulara göz atabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin. Daha fazla metin2 konusu için yorum yazarak şu konu hakkında bilgi verir misiniz diye iletirseniz, o konuda da yardımcı olmaya çalışırım.

Delici Vuruş Şansı Efsunu Ne İşe Yarar?

Metin2 İtemlere Hangi Efsunlar Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir