8 Ball Poll Hedef Hilesi

Facebook’un en bilinen bilardo oyunu olan 8 ball poll oyunu, şimdi sizlere ekstradan farklı hileler sunarak karşınıza çıkıyor.

Biliyoruz, etaplar ilerledikçe hedef almak ve sayı almak inanılmaz seviye de zor bir hale dönüşüyor. Fakat sunduğumuz hile sayesinde artık 8 ball poll hedef hilesi alanında dilediğiniz gibi hedef alabilecek ve tüm sayıları siz alacaksınız!

8 ball poll oyunu Amerikan bilardo oyunun kapsamaktadır ve delikli oyun olarak bilinir. İleri ki süreçler de başarılı olamazsanız oyundan alacağınız puan limiti de kısıtlı olacağından sebep, doğru sayılar almakla beraber en iyi hedef yöntemini belirlemek durumunda olacaksınız. 8 ball poll hedef hilesi sayesinde artık oyunu yönetebilmek ve doğru şekilde sayılar almak oldukça kolaydır.

Bu oyun türü, sizlere bol avantaj sağlıyor ve başarılı sonuçlar elde etmeniz için yardımcı olmaktadır. Oyun içerisinde yer alan tüm içerikleri takip edebilir, başarılı sonuçlar elde edebilir ve dilediğiniz gibi oyunu sürdürebilirsiniz. Eminiz ki Facebook oyun hilesi alanında en çok aranan ve rağbet gören oyun türlerinden birisi de 8 ball poll hedef hilesidir.

Bizler de sizlerin bu isteğini geri çevirmiyor ve hileyi paylaşıyoruz. Hile dosyasının yanı sıra Cheat engine kurmalı, aynı zamanda da oyun da yer alan videoyu izleyerek nasıl kurulduğu ve adımların nasıl takip edileceği hususunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cheat Engine: http://www.yeknot.com/cheat-engine-6-3-indir/

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir