20 20 Saatinin Anlamı Ne Demek ?

20:20 Saatinin Anlamı: Güzel ve neşeli günler sizi bekliyor. İlişkiniz artık çok ilerledi ve sizde artık kendinizi bulmaya başladınız ve karakteriniz oturuyor. Artık eften püften sebeplerle birbirinizi kırmayacak ve gereksiz tartışmalarla birbirinizi yormayacaksınız. Gereksiz olan her türlü şeyden kaçınmaya özen gösterecek ve daha hassas davranacaksınız, bu da size mutluluğu getirecek.

Saate bakarsınız ve üst üste çift bir saat geldiğini görürsünüz, işte bu bir işarettir. Buna bilimde saatlerin dili denir ve zamanın size anlatmak istediği bir şeyler vardır. Bunlar genelde insanın duygu dünyası ile alakalı şeylerdir ve kesinliği yoktur. Ancak zamanın ve mekanın insanlara bir şeyler anlattığına kesin gözüyle bakılsa da bilimsel bir açıklaması yapılamaz.

Not: Burada yer alan bilgilerin kesinliği, bağlayıcılığı ve bilimsel bir açıklaması yoktur, eski inanışlara ve zamanın diline göre verilen anlamlardan ve manalardan ibarettir. Ayrıca sitemizde yer alan ve tüm vakitlerin yer aldığı Saatlerin Anlamları adlı konumuza bakabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir