18 18 Saatinin Anlamı Ne Demek ?

18:18 Saatinin Anlamı: Sizi zorlu günler bekliyor, karşı taraf çok zorluk çekecek ve bu sürecin sonunda size olan sevgisinden emin olacaksınız. Hayatınızda geçireceğiniz en tuhaf süreçlerden birisi olacak ve size çok şey katacak, artık dünyaya farklı bir gözle bakacaksınız.

Saate bakarsınız ve üst üste çift bir saat geldiğini görürsünüz, işte bu bir işarettir. Buna bilimde saatlerin dili denir ve zamanın size anlatmak istediği bir şeyler vardır. Bunlar genelde insanın duygu dünyası ile alakalı şeylerdir ve kesinliği yoktur. Ancak zamanın ve mekanın insanlara bir şeyler anlattığına kesin gözüyle bakılsa da bilimsel bir açıklaması yapılamaz.

Not: Burada yer alan bilgilerin kesinliği, bağlayıcılığı ve bilimsel bir açıklaması yoktur, eski inanışlara ve zamanın diline göre verilen anlamlardan ve manalardan ibarettir. Ayrıca sitemizde yer alan ve tüm vakitlerin yer aldığı Saatlerin Anlamları adlı konumuza bakabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

4 YORUM “18 18 Saatinin Anlamı Ne Demek ?

 1. zeliha Reply

  emin degilseniz neden insanları kandırıyorsunuz bende bu saate denk geldim ama çıktıgım biri yok nası olucak ben anlamadım :(((

  • Yemre Post authorReply

   Bu tür şeylerin kesinliği olamaz ki Zeliha hanım 🙂 Doğrudur zamanın ve mekanın bir dili vardır ancak, bunu yorumlamak zor iştir.

 2. Eda Reply

  saçma değil kulağa hoş geliyor aslında doğruluğu olduklarından eminim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir